"HEDEFİMİZ EN İYİYİ SUNMAK

 

VE DEVAMLI KILMAKTIR"             

 

 

 

  Ana Sayfa Hakkımızda İletişim
 
 
 
 

 

 
 
 

 

 
 
 
 
   Site İçi Arama
 
 
 

   Haberdar Olun


 

 

    Hava Durumu

 IZMIR

 
 
 

NİÇİN SAVAŞAN TEMİZLİK

‘’Hedefimiz en iyiyi sunmak ve devamlı kılmaktır’’..

Zararlıları mücadele ve kontrol yöntemleri bir halk sağlığı hizmetidir. Etkin ve sağlıklı bir mücadele için; halk sağlığında uzmanlık ve tecrübe, ensektisit bilgisi, haşere biyolojisi, uygulama teknikleri, sağlığa etkisi bilgileri yanında GÜVENİLİRLİK ve GARANTİ aramak gerekir. Bu yeterliliğe de ancak halk sağlığı dalında tecrübesi olan kuruluşlar verebilir.

SAVAŞAN TEMİZLİK ; 8 yıl Sağlık Bakanlığı ile WHO (Dünya Sağlık Teşkilatı)'nın bünyesinde çalışarak dünya standart ve aplikasyonlarına uygun olarak Türkiye genelinde uygulanan Vektör Kontrolü (Haşere mücadelesi) programlarını yetkili olarak yürütmüş halk sağlığı ve vektör kontrolü, çevre sağlığı uzmanları ile tıbbi tegnolog ve medikal bakım yönetmeninin nezaretinde 2000 de kurulmuş ve bugüne kadar zararlı mücadele sektöründe hizmet veren lider kuruluştur.

Vizyonumuz ülkedeki en iyi servis şirketi olma iddiasıdır. Bunu başarmak için de en iyi garantiyi vermek hedefimizdir. Takım çalışması, sistemli hizmet ve sürekli yenilenen eğitim ve profesyonel uygulamalarımız bize daha da güçlü mücadele programları yaratma fırsatı veriyor.

Uygulamalarımızda, yüzyılımızın en iyi ve en doğru teknolojilerini WHO, Gıda Kodeksi, HACCP, TSE ve Sağlık Bakanlığı mevzuatına uygun olarak kullanmaktayız. Ayrıca firmamızca ISO belgesi sahibi olup AB mevzuatlarının gereklerine göre iş yerinizin uyumunu sağlamaktadır.

Kullanmakta olduğumuz tüm pestistikler sağlık alanında ruhsatlı ve WHO tarafından kabul edilmiş son derece güvenli, çoğu ithal, leke ve koku riski taşımamaktadır.

Ayrıca firmamız tarafından uygulama sonrası yapılan işin değerlendirilmesi yapılıp raporları hazırlanarak sunulur ve ek tedbirleri alınır. Böylece vereceğimiz hizmetin dünya kalitesinde kalıcı ve profesyonel çözümlü olmasına gayret edilir.

Bu amaçla şirketinize uygulayabileceğimiz Genel Temizlik ve Genel İlaçlama Hizmetleri için bizimle

İşbirliğine girmeniz Şirketinizin ve Sizin Sağlıklı bir ortam yaratma sürecinde kolaylıklar sağlayabilir.


 
   Üye Girişi
 
 
 
 
 
 

 
 
Copyright © 2020- 2021.SAVAŞAN TEMİZLİK İLAÇLAMA FUMİGASYON HİZMETLERİ
Adres:EĞİTİM MAH.ŞEHİT KAMİL ÖZDEMİR SOK.NO:27 BALÇOVA / İZMİR Telefon:0 232 278 67 57 Fax:0 232 277 47 77 Mail :
crm@savasan.org

DESIGNED BY I-DESIGN

Google Rank Checker